MOUSE GENIUS Navigator 305, Black USB, Retraceable, Stick-N-Go,

227,00 ден.   Спореди

Genius Navigator 305 Optical mouse, USB, Retraceable, Stick-N-Go, 1200dpi, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 227,00 ден.

пред една година

Сет http://www.set.com.mk   Детали 229,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Navigator 305 Optical mouse, USB, Retraceable, Stick-N-Go, 1200dpi, Black

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка