Mouse Gembird Wireless MUSW-105 1200 DPI Black/White

348,00 ден.   Спореди

Wireless optical mouse, black

COMFORT AND PRECISION
Intelligent power saving technology - Long battery life
No mouse pad required

Features
3-button wireless optical mouse...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 22 часови

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 23 часови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless optical mouse, black

COMFORT AND PRECISION
Intelligent power saving technology - Long battery life
No mouse pad required

Features
3-button wireless optical mouse with USB Nano-receiver
Mouse resolution: 1200 DPI
Works on most surfaces

Specifications
Interface: wireless, 2.4 GHz band, up to 1 mW output power, -2 dBi antenna, up to 10 m working distance
Nano receiver: USB 2.0, weight 2 g, 6 x 8 x 14 mm
Optical resolution: 1200 DPI
Power supply: 1 pcs x AA alkaline battery, consumption 1.5 V DC up to 12 mA
Dimensions: 98 x 59 x 33 mm
Net weight: 0.08 kg


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка