Mouse Gembird MUS-105-B 1200 DPI USB Blue/White

Mouse Gembird MUS-105-B 1200 DPI USB Blue/White

170,00 ден.   Спореди

COMFORT AND PRECISION
Compact & lightweight design
Plug & Play - no drivers required
No mouse pad required


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 170,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


COMFORT AND PRECISION
Compact & lightweight design
Plug & Play - no drivers required
No mouse pad required

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка