Mouse Fujitsu Simens Optical Silver USB

Mouse Fujitsu Simens Optical Silver USB

290,00 ден.   Спореди

Optical Scroll Mouse
USB interface
Resolution: 400dpi
Movement detection technology:Optical
Plug and Play
Scroll


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Optical Scroll Mouse
USB interface
Resolution: 400dpi
Movement detection technology:Optical
Plug and Play
Scroll

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка