Mouse Cooler Master Storm Mizar SGM-4005-KLLW1 USB Black

  Спореди

Available Color Black
Body Coating Material Soft Touch Paint
Sensor Avago 9800 laser Sensor
DPI Up to 8200
Probrammable Buttons 7
Onboard Memory 128KB
Polling Rate 1000 Hz/1ms<...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Available Color Black
Body Coating Material Soft Touch Paint
Sensor Avago 9800 laser Sensor
DPI Up to 8200
Probrammable Buttons 7
Onboard Memory 128KB
Polling Rate 1000 Hz/1ms
Maximum Tracking Speed 150ips/30g
Dimensions (W x H x D) 60.4 x 40.2 x 124.8 mm
Weight (with USB Cable) 121 g

More Info: http://www.cmstorm.com/en/products/peripherals/mizar/

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка