Mouse A4 OP-720-B Optical PS/2 Black 2xQuick

Mouse A4 OP-720-B Optical PS/2 Black 2xQuick

190,00 ден.   Спореди

A4 OP-720-B

-2 buttons + scrolling wheel optical mouse
-Works on most surfaces
-Microsoft system compatible


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4 OP-720-B

-2 buttons + scrolling wheel optical mouse
-Works on most surfaces
-Microsoft system compatible


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка