Mouse A4 OP-560NU V-Track USB Grey

309,00 ден.   Спореди

A4-OP-560NU V-TRACK Padless mouse, USB, grey

Innovative V-Track technology utilizes vertical light which goes deep into the details of all surfaces. Guaranteed smooth and accurate tracking an...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 309,00 ден.

пред 7 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-OP-560NU V-TRACK Padless mouse, USB, grey

Innovative V-Track technology utilizes vertical light which goes deep into the details of all surfaces. Guaranteed smooth and accurate tracking anywhere, even on furry textiles. Throw away your mouse pad!

Features

Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка