Mouse A4 N-350-1 V-Track USB Grey

360,00 ден.   Спореди

V-Track padless mouse, grey

Innovative V-Track technology utilizes vertical light which goes deep into the details of all surfaces. Guaranteed smooth and accurate tracking anywhere, even on f...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 360,00 ден.

пред 3 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


V-Track padless mouse, grey

Innovative V-Track technology utilizes vertical light which goes deep into the details of all surfaces. Guaranteed smooth and accurate tracking anywhere, even on furry textiles. Throw away your mouse pad!

Features
-V-Track works padless anywhere
-V-Track works on uneven surface
-V-Track works on marble
-V-Track works on slightly-dust glass
-V-Track works on furs
-V-Track works in the bed

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка