Mouse A4 GLMR-2020RR Royal Club Retractable 1000DPI G-Laser w/Travel Pouch & Mouse Pad

386,00 ден.   Спореди

Features
Mini Two-Handed Design
For left or right handed users
Mini Two-Handed Design
Cord Management
1000 DPI G-Laser Works on 99% of all Surfaces
No More Double Click
Dou...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 386,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Mini Two-Handed Design
For left or right handed users
Mini Two-Handed Design
Cord Management
1000 DPI G-Laser Works on 99% of all Surfaces
No More Double Click
Double Function Scroll Wheel
Travel Pouch

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка