Mouse A4 G9PS-310V Paint Splash Wireless 2.4GHz

Mouse A4 G9PS-310V Paint Splash Wireless 2.4GHz

590,00 ден.   Спореди

Movement Resolution:2000 DPI
Movement detection technology:Optical
Programmable mouse buttons
RoHS compliance
Product Dimensions


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Movement Resolution:2000 DPI
Movement detection technology:Optical
Programmable mouse buttons
RoHS compliance
Product Dimensions


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка