Mouse A4 G9-530HX-1 Holeless HD Dust Free Black Wireless Silver

Mouse A4 G9-530HX-1 Holeless HD Dust Free Black Wireless Silver

690,00 ден.   Спореди

Completion: mouse;
Appointment: notebook;
Type of wireless: radio channel;
Range wireless communication: 15 m;
Interface connection: USB;
Color: gray;
Trackball: no
Type: O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Completion: mouse;
Appointment: notebook;
Type of wireless: radio channel;
Range wireless communication: 15 m;
Interface connection: USB;
Color: gray;
Trackball: no
Type: Optical LED;
Wireless communication: Yes;
Design: for right and left hand;
The scroll wheel: Yes;
Horizontal Scrolling: Yes;
Number of Keys: 5;
Resolution optical sensor: 2000 dpi;
The power supply mouse: 1xAA;
Features: 800-1000-1200-1600-2000 DPI


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка