Mouse A4 G7H-60H Hope Wireless 2.4GHz

Mouse A4 G7H-60H Hope Wireless 2.4GHz

850,00 ден.   Спореди

2.4 GHZ Wireless Far Range up to 15 Meters
High Definition Optical Sensor 1000 DPI
Anti-Interference with Auto Channel Hopping
2-way Communication Ensure Precision
3 Shiftable Report R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.4 GHZ Wireless Far Range up to 15 Meters
High Definition Optical Sensor 1000 DPI
Anti-Interference with Auto Channel Hopping
2-way Communication Ensure Precision
3 Shiftable Report Rate for Power saving, Ensures No Delay
Unique Smartright 8 Software Provide any 8 Functions on the Right-Button
Battery Status Indicitor
Nano-receiver is Storable for Portability
Protective and Portable Pouch

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка