Mouse A4 G6-10-1 Opt. Wireless Power Saver 2.4GHz

720,00 ден.   Спореди

A4-G6-10-1 G6 2.4GHz Power Saver wireless MINI mouse black colour
Ultra Low Power Consumption –8mA Only!!
Features

* Power consumtion: 8mA only !
* 4-Level auto-power-Sa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 720,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-G6-10-1 G6 2.4GHz Power Saver wireless MINI mouse black colour
Ultra Low Power Consumption –8mA Only!!
Features

* Power consumtion: 8mA only !
* 4-Level auto-power-Saving
* High Speed RF technology
* Totally no delays
* Travelers ready!
* Power ON/OFF button
* Maximize power saving – Auto power Off

Package Contents

* Mouse
* USB RF Receiver
* User's Manual
* Portable bag (Option)
* 2 AAA Alkaline batteries


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка