Mouse A4 G4C-10P Camo Couture Wireless

Mouse A4 G4C-10P Camo Couture Wireless

850,00 ден.   Спореди

Dual-way communication that provides quick and accurate data transfer.
-Automatic Change channels prevents interference.
-Extremely Low power consumption offered 3 times longer battery life. Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dual-way communication that provides quick and accurate data transfer.
-Automatic Change channels prevents interference.
-Extremely Low power consumption offered 3 times longer battery life.
Mouse Type: Laser mouse with scroll wheel.
Number of keys: 3
Connection: USB 2.0
Resolution: 1000dpi
Wireless frequency: 2.4G
Range: 10m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка