Moulinex TT176130

Moulinex TT176130

1.699,00 ден.   Спореди

Moulinex TT176130, Тостер за лепчиња, Боја Инокс, Моќност 850W,6 степени на работа, Одмрзнување, притоплување, Стоп Функција, Подвижна тавичка за трошки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex TT176130, Тостер за лепчиња, Боја Инокс, Моќност 850W,6 степени на работа, Одмрзнување, притоплување, Стоп Функција, Подвижна тавичка за трошки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи