Moulinex ME20513E

Moulinex ME20513E

3.699,00 ден.   Спореди

Moulinex ME20513E, Машина за мелење месо, Боја Бела, Моќност 1300W, Капацитет 1кг/мин, 2 решетки за за големина на мелење (дијаметар 62мм),Нож Инокс, Магацин за сместување на деловите


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex ME20513E, Машина за мелење месо, Боја Бела, Моќност 1300W, Капацитет 1кг/мин, 2 решетки за за големина на мелење (дијаметар 62мм),Нож Инокс, Магацин за сместување на деловите

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи