Moulinex JU650G3E

Moulinex JU650G3E

9.999,00 ден.   Спореди

Moulinex JU650G3E , Соковник, Боја Црвено-црна ,Инокс, Моќност 1000W, Подвижен контејнер за отпадоци 2л,Сад за сок 1,25л, Сепаратор за пена,2ве брзини, заклучуване на системот, Голем отвор за плодови ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex JU650G3E , Соковник, Боја Црвено-црна ,Инокс, Моќност 1000W, Подвижен контејнер за отпадоци 2л,Сад за сок 1,25л, Сепаратор за пена,2ве брзини, заклучуване на системот, Голем отвор за плодови , сите подвижни делови се погодни за миење во машина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи