Moulinex JU32013E

Moulinex JU32013E

3.799,00 ден.   Спореди

Moulinex JU32013E, Соковник, Боја бело-црвена, Моќност 250W, Подвижен контејнер за отпадоци 0,5л, Сад за сок 0,4л, Сепаратор за пена,една брзина, заклучување на системот, Отвор за плодови , сите подви...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.799,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex JU32013E, Соковник, Боја бело-црвена, Моќност 250W, Подвижен контејнер за отпадоци 0,5л, Сад за сок 0,4л, Сепаратор за пена,една брзина, заклучување на системот, Отвор за плодови , сите подвижни делови се погодни за миење во машина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи