Moulinex IM1230E0

Moulinex IM1230E0

1.299,00 ден.   Спореди

Moulinex IM1230E0, Пегла на пареа, Боја Светло-сина, 1800W, 0-30г/мин- пареа, 70г/Макс-пареа ,воден канистер 300 мл, степен за пресушени алишта, антикалц систем, комфорно ракување, Инокс плоча, должин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex IM1230E0, Пегла на пареа, Боја Светло-сина, 1800W, 0-30г/мин- пареа, 70г/Макс-пареа ,воден канистер 300 мл, степен за пресушени алишта, антикалц систем, комфорно ракување, Инокс плоча, должина на кабел 1,8м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи