Moulinex HM610130

Moulinex HM610130

2.999,00 ден.   Спореди

Moulinex HM610130, Миксер, Боја бела, Моќност 500W, 5 брзини + турбо, Маталки за миксирање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex HM610130, Миксер, Боја бела, Моќност 500W, 5 брзини + турбо, Маталки за миксирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи