Moulinex HM411184

Moulinex HM411184

2.699,00 ден.   Спореди

Moulinex HM411184, Миксер, Боја бела, Моќност 450W, рачен блендер, 5 брзини, Турбо Брзина, Маталки за тесто, Маталки за миксирање,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex HM411184, Миксер, Боја бела, Моќност 450W, рачен блендер, 5 брзини, Турбо Брзина, Маталки за тесто, Маталки за миксирање,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи