Moulinex DD101143

Moulinex DD101143

1.699,00 ден.   Спореди

Moulinex DD101143, Стапчест Миксер, Боја Инокс-бела, моќност 350W, 1 брзина, Турбо копче, 800 мл, Додаток за пасирање , закачалка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex DD101143, Стапчест Миксер, Боја Инокс-бела, моќност 350W, 1 брзина, Турбо копче, 800 мл, Додаток за пасирање , закачалка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи