Moulinex DD100143

Moulinex DD100143

1.049,00 ден.   Спореди

Moulinex DD100143, Стапчест Миксер, Боја Бела, моќност 350W, 1-на брзина, Турбо копче, 800 мл, Додаток за пасирање , отвор на рачката за закачување


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.049,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex DD100143, Стапчест Миксер, Боја Бела, моќност 350W, 1-на брзина, Турбо копче, 800 мл, Додаток за пасирање , отвор на рачката за закачување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи