Moulinex BY104040

Moulinex BY104040

1.399,00 ден.   Спореди

Moulinex BY104040, Термо бокал, Боја бела, Моќност 2200W, Запрамнина 1,7 Л, Автоматско исклучување, 2-ваиндикатори на ниво на водата, Подвижен филтер, заклучување на капак.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex BY104040, Термо бокал, Боја бела, Моќност 2200W, Запрамнина 1,7 Л, Автоматско исклучување, 2-ваиндикатори на ниво на водата, Подвижен филтер, заклучување на капак.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи