Moulinex AM302111

Moulinex AM302111

5.790,00 ден.   Спореди

Moulinex AM302111, Фритеза, Боја бела, Моќност 1800W, Кпацитет за продукти 1,4кг, Капацитет за зејтин 2,2 л, Тефлонски сад, капак зо прозорец, Тајмер,Термо изолаторска обвивка, копче за отварање на ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex AM302111, Фритеза, Боја бела, Моќност 1800W, Кпацитет за продукти 1,4кг, Капацитет за зејтин 2,2 л, Тефлонски сад, капак зо прозорец, Тајмер,Термо изолаторска обвивка, копче за отварање на капакот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи