Moulinex ABM11A3E

Moulinex ABM11A3E

1.599,00 ден.   Спореди

Moulinex ABM11A3E, Миксер, Боја бела, Моќност 200W, 2 брзини, Маталки за миксирање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex ABM11A3E, Миксер, Боја бела, Моќност 200W, 2 брзини, Маталки за миксирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи