Monitor 55" Dell E5515H VA Led 1920x1080p VGA/HDMI x 2/USB2.0 x 2 w/Speakers

45.980,00 ден.   Спореди

Monitor 55" Dell E5515H VA Led 1920x1080p VGA/HDMI x 2/USB2.0 x 2 w/Speakers
Diagonal Viewing Size: 54.6" (1386.84 mm)
Optimal Resolution: 1920 x 1080 @ 60Hz
Aspect Ratio: Widescreen (1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 45.980,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 54.454,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 55" Dell E5515H VA Led 1920x1080p VGA/HDMI x 2/USB2.0 x 2 w/Speakers
Diagonal Viewing Size: 54.6" (1386.84 mm)
Optimal Resolution: 1920 x 1080 @ 60Hz
Aspect Ratio: Widescreen (16:9)
Pixel Pitch: 0.21 mm (W) x 0.63 mm(H)
Brightness (typical): 350 cd/m2 (typical)
Color Support: 16.7 million colors
Contrast ratio: 3000:1 (typical)
Viewing angle: 178° vertical / 178° horizontal
Response time : 8 ms (grey to grey)
Panel Type, Surface: VA (Vertical Alignment)
Backlight Technology: LED light bar system
Display Type: Widescreen Panel Display
Display Screen Coating: Antiglare with hard-coating 3H, 2% Haze
Audio Output: Internal : 5W x2

Connectivity
VGA, HDMI x 2

More info: http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&cs=04&l=en&sku=210-ADHX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка