Monitor 28" Dell S2817Q Ultra HD 4K 3840x2160 TN/2xHDMI/DP/mDP

28.699,00 ден.   Спореди

Monitor 28" Dell S2817Q Ultra HD 4K 3840x2160 TN/2xHDMI/DP/mDP

Diagonally Viewable Size:
70.86 cm (27.90)
Aspect Ratio:
Widescreen (16:9)
Panel Type, Surface:
TN , ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 28.699,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 28.980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 28" Dell S2817Q Ultra HD 4K 3840x2160 TN/2xHDMI/DP/mDP

Diagonally Viewable Size:
70.86 cm (27.90)
Aspect Ratio:
Widescreen (16:9)
Panel Type, Surface:
TN , Anti-Glare
Optimal resolution:
3840 x 2160 at 60 Hz
Contrast Ratio:
1000: 1 (typical), 8 million : 1 (DCR)
Brightness:
300 cd/m2 (typical)
Response Time:
2 ms typical (G to G)
Viewing Angle:
160° vertical / 170° horizontal
Color Support:
Color Gamut1 (typical): 72% of NTSC
1.07 Billion colors
Pixel Pitch:
0.16 mm x 0.16 mm
Backlight Technology:
LED
Display Type:
Widescreen Flat Panel Display
Display Screen Coating:
Anti-Glare with 3H hardness
Audio Output:
1 x Audio line-out

Connectivity
2 HDMI/MHL connector 1 DP connector and 1 mDP connnector
2 USB 3.0 downstream connector
1 USB 3.0 upstream connector
1Audio line-out port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка