Monitor 27" S27E391HS Samsung LED PLS, Full HD, 1920 x 1080, 4ms HDMI, VGA

13.580,00 ден.   Спореди

Display
Screen Size - 27"
Active Display Size (HxV) - 597.9 mm (H) x 336.3 mm (V)
Aspect Ratio - 16:9
Panel Type - PLS
Dynamic Contrast Ratio - Mega
Resolution - 1920x108...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 13.580,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Display
Screen Size - 27"
Active Display Size (HxV) - 597.9 mm (H) x 336.3 mm (V)
Aspect Ratio - 16:9
Panel Type - PLS
Dynamic Contrast Ratio - Mega
Resolution - 1920x1080
Pixel Pitch (HxV) - 0.3114 mm (H) x 0.3114 mm (V)
Response Time - 4 ms
Viewing Angle (H/V) - 178°/178°
Color Support - 16.7M

Interface
VGA x1
HDMI x1

Operation Conditions:Temperature (?) - 10?~40 ?
Humidity (%) - 10~80 (non-condensing)
Design
Color - Brilliant white
Stand Type - Simple
Tilt - -2° (±2°) to 15° (±2°)

Eco
Energy/Environment Mark - Energystar6.0
Power
Power Supply - AC 100~240V
Power Consumption (DPMS) - 0.3(Typ.)
Power Consumption (Stand-by) - 0.3(max)
Type - External Adaptor

Dimension
Dimensions of the set with stand (WxHxD) - 626 x 452.9 x 181.9 mm
Dimensions of all without stand (WxHxD) - 626 x 377.2 x 70.8 mm
Dimensions of the product in its packaging (WxHxD) - 703 x 140 x 442 mm
Weight :
Set weight with stand - 5.14 kg
Set weight without stand - 4.58 kg
Product weight in packaging - 6.74 kg
Accessory
Cables - VGA cable
Others
Quick Setup Guide

Екран на допир No
Дијагонала 27" Inches

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка