Monitor 27" S27E330H Samsung LED Gaming 1ms, Full HD 1920x1080, VGA, HDMI

Monitor 27" S27E330H Samsung LED Gaming 1ms, Full HD 1920x1080, VGA, HDMI

12.480,00 ден.   Спореди

Product Specifications

Product Description: Samsung SE310 Series S27E330H - LED monitor - 27"
Device Type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy Class: Class B
Energy Consumption p...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.480,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Specifications

Product Description: Samsung SE310 Series S27E330H - LED monitor - 27"
Device Type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy Class: Class B
Energy Consumption per Year: 48 kWh
Power Consumption (On mode): 33 W
Panel Type: TN
Aspect Ratio: Widescreen - 16:9
Native Resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz
Brightness: 300 cd/m?
Contrast Ratio: 1000:1
Response Time: 1 ms (grey-to-grey)
Colour Support: 16.7 million colours
Input Connectors: HDMI, VGA
Display Position Adjustments: Tilt
Colour: Black
Dimensions (WxDxH) - with stand: 64.34 cm x 20.07 cm x 46.31 cm
Weight: 4.9 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка