Monitor 27" Dell S2740L LED IPS, Full HD HDMI/DVI-D/VGA/3xUSB

17.980,00 ден.   Спореди

Screen size: 27"
Resolution: 1.920 x 1.080 IPS; LED
Native contrast: 1.000:1
Dynamic contrast: 8.000.000:1
Response time: 7ms
Brightness: 270cd/m?
Color Depth (Number of colors...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 17.980,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 27"
Resolution: 1.920 x 1.080 IPS; LED
Native contrast: 1.000:1
Dynamic contrast: 8.000.000:1
Response time: 7ms
Brightness: 270cd/m?
Color Depth (Number of colors) 16.7M
Aspect Ratio 16:9
Viewing Angle 178/178
D-Sub, DVI-D, HDMI, USB 2.0 x 2 (Downstream; Type A), USB 2.0 Upstream x 1 (type B), Kensington security x 1


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка