Monitor 24" S24E510CS Samsung Curved LED, Full HD 1920x1080, VGA, HDMI, 4ms

Monitor 24" S24E510CS Samsung Curved LED, Full HD 1920x1080, VGA, HDMI, 4ms

12.580,00 ден.   Спореди

Specifications
SCREEN SIZE - 23.5"
RESOLUTION - 1920 x 1080
DYNAMIC CONTRAST RATIO - Mega ? DCR

SCREEN SIZE 23.5"
DISPLAY TYPE VA
CURVATURE 4000R
RESOLUTION 1920 x 10...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.580,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications
SCREEN SIZE - 23.5"
RESOLUTION - 1920 x 1080
DYNAMIC CONTRAST RATIO - Mega ? DCR

SCREEN SIZE 23.5"
DISPLAY TYPE VA
CURVATURE 4000R
RESOLUTION 1920 x 1080
ASPECT RATIO 16:9
BRIGHTNESS 250cd/m2
STATIC CONTRAST RATIO 3000:1
DYNAMIC CONTRAST RATIO Mega ? DCR
VIEWING ANGLE (HORIZONTAL/VERTICAL) 178°/178°
RESPONSE TIME 4ms (GTG)
COLOR SUPPORT 16.7M

Features:
VGA x1
HDMI x1
WALL MOUNTABLE
STAND - Curved T-Shape
WALL-MOUNT (SIZE MM) 100mm x 100mm
MAGIC PICTURE CONTROLS - MagicUpscale, MagicBright
MAC COMPATIBLE
WINDOWS COMPATIBLE
SAMSUNG MAGICBRIGHT
SAMSUNG MAGICUPSCALE
ECO SAVING PLUS
EYE SAVER MODE
FLICKER FREE
GAME MODE
IMAGE SIZE


COLOR - Glossy Black
TILT - -2° ~ 20°
STAND TYPE - Curved T-Shape

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка