Monitor 24" S24D300HS Samsung LED, Full HD 1920x1080, VGA, HDMI, 2ms

8.280,00 ден.   Спореди

Monitor 24" S24D300HS Samsung LED, Full HD 1920x1080, VGA, HDMI, 2ms


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.280,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 24" S24D300HS Samsung LED, Full HD 1920x1080, VGA, HDMI, 2ms

Дијагонала 24'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка