Monitor 24" Dell UltraSharp U2412M LED IPS, 16:10, FULL HD, DVI/DP/VGA/5xUSB

15.131,00 ден.   Спореди

Monitor 24" Dell UltraSharp U2412M LED IPS, 16:10, FULL HD, DVI/DP/VGA/5xUSB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 15.131,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 15.280,00 ден.

пред 5 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 24" Dell UltraSharp U2412M LED IPS, 16:10, FULL HD, DVI/DP/VGA/5xUSB

Дијагонала 24'' Inches

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка