Monitor 22" S22D300HY Samsung LED, Full HD, 1920 x 1080, 5ms HDMI Tilt

  Спореди

Monitor 22" S22D300HY Samsung LED, Full HD, 1920 x 1080, 5ms HDMI Tilt. Screen Size - 21.5" Aspect Ratio - 16:9 Panel Type - TN BLU Type - LED Brightness - 200cd/m? Contrast Ratio - 600:1 (Typ) Dynami...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 22" S22D300HY Samsung LED, Full HD, 1920 x 1080, 5ms HDMI Tilt. Screen Size - 21.5" Aspect Ratio - 16:9 Panel Type - TN BLU Type - LED Brightness - 200cd/m? Contrast Ratio - 600:1 (Typ) Dynamic Contrast Ratio - Mega 8 Resolution - 1920 x 1080 Response Time - 5ms Viewing Angle (H/V) - 90° / 65° Color Supported - 16.7M General Feature - Embedded Function Game mode, Magic Upscale, Eco Saving, Off Timer, Image Size Additional PC S/W - No OS Compatibility - Windows, Mac Windows Certification - Windows 8.1 Wireless Display - No Interface: D-Sub - 1 DVI - No Dual Link DVI - No Display Port - No HDMI - 1 USB - No Audio In - No Headphone - No USB Hub - No Sound Speaker - No Design Color - Black High Glossy Stand Type - Circle Tilt - -1° to +20° Wall Mount - No Dimension Set Dimension with Stand (WxHxD) - 511.6 x 385.2 x 177.0mm Set Dimension without Stand (WxHxD) - 511.6 x 310.8 x 53.1mm Package Dimensio
Гаранција: 24 месеци

Дијагонала 22'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка