Monitor 20" LG 20MP47A-P IPS LED 1440x900, 5ms, VGA

5.133,00 ден.   Спореди

Monitor 20" LG 20MP47A-P IPS LED 1440x900, 5ms, VGA

Screen size (inches) - 19.5
Panel Type - IPS
Aspect Ratio - 16:10
Resolution - 1440 x 900
Brightness (cd/m2) - 200 Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.133,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.180,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 20" LG 20MP47A-P IPS LED 1440x900, 5ms, VGA

Screen size (inches) - 19.5
Panel Type - IPS
Aspect Ratio - 16:10
Resolution - 1440 x 900
Brightness (cd/m2) - 200
Contrast (native)- 1000: 1
Contrast Ratio - 5000000:1
Response Time (ms) - 5
Viewing Angle (°) - 178/178
Colour Depth (Num of Colours) - 16.7M
Pixel Pitch (mm) - 0.271 x 0.262
Colour Gamut - 72% (CIE1976)
Surface Treatment - Anti-Glare,3H

INPUT / OUTPUT
D-Sub - Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка