Monitor 17" BL702A BenQ LCD 5ms 5:4 Black

  Спореди

Monitor 17" BL702A BenQ LCD 5ms 5:4 Black


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 17" BL702A BenQ LCD 5ms 5:4 Black

Дијагонала 17'' Inches
Резолуција на монитор 1280x1050
Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка