Modecom CR-202 Card Reader, Interface: USB 2.0, 7 card slots, SIM card reader which transfers data saved on the SIM card to your computer, Card Support: Compact Flash, Micro Drive Card, IBM Micro Drive Card, SONY Micro Drive Card, xD-Picture Card, Se

396,00 ден.   Спореди

Card Reader Modecom CR-202 Card Reader, Interface: USB 2.0, 7 card slots, SIM card reader which transfers data saved on the SIM card to your computer, Card Support: Compact Flash, Micro Drive Card, IB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Card Reader Modecom CR-202 Card Reader, Interface: USB 2.0, 7 card slots, SIM card reader which transfers data saved on the SIM card to your computer, Card Support: Compact Flash, Micro Drive Card, IBM Micro Drive Card, SONY Micro Drive Card, xD-Picture Card, Se

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка