Mobile Phone Manta TEL1714 Senior AVO6

Mobile Phone Manta TEL1714 Senior AVO6

1.490,00 ден.   Спореди

Screen size:1.77 " TFT
Resolution:128x160px
Dimmensions (WxHxD):116x54x16.5mm
Weight:88 g
Memory card slot:MicroSD (max.8 GB)
Supported GSM bands:900/1800 MHz
Additional functi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size:1.77 " TFT
Resolution:128x160px
Dimmensions (WxHxD):116x54x16.5mm
Weight:88 g
Memory card slot:MicroSD (max.8 GB)
Supported GSM bands:900/1800 MHz
Additional functions:bluetooth, camera , multimedia player, SOS button
Battery:800 mAh
Memory:64 MB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка