Mobile Phone Manta TEL1711 Dual Sim Black

Mobile Phone Manta TEL1711 Dual Sim Black

850,00 ден.   Спореди

Screen size: 1,77"
Resolution: 160x128 pixeli
Dimmensions (WxHxD): 109x46x12.5 mm
Weight: 59 g
Dual-SIM: Yes
Bluetooth: Yes
Camera: Yes
Memory card slot: microSD
Batter...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 1,77"
Resolution: 160x128 pixeli
Dimmensions (WxHxD): 109x46x12.5 mm
Weight: 59 g
Dual-SIM: Yes
Bluetooth: Yes
Camera: Yes
Memory card slot: microSD
Battery capacity: 500 mAh
Supported GSM bands: 900/1800 MHz
FM Radio: Yes
Additional functions: Flashlight
MP3 Player: Yes
Multimedia support: Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка