Mobile Phone Manta TEL1707 Senior Black

Mobile Phone Manta TEL1707 Senior Black

1.090,00 ден.   Спореди

Screen size: 1,77"
Resolution: 160x128
Dimming Zion (WxHxD): 113,5x52x14 mm
Weight: 50 g
Dual-SIM: No
Bluetooth: No
Camera: NO
Memory card slot: MicroSD
Battery capacit...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 1,77"
Resolution: 160x128
Dimming Zion (WxHxD): 113,5x52x14 mm
Weight: 50 g
Dual-SIM: No
Bluetooth: No
Camera: NO
Memory card slot: MicroSD
Battery capacity: 800 mAh
Supported GSM bands: 900/1800 MHz
FM Radio: Yes
Standby time: 240 h
Talk time: 4 h
Additional functions: flashlight, SOS button
MP3 Player: Yes
Multimedia support: Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка