Mobile Phone Manta TEL1703 Rugged w/Power Bank Dual Sim Shock/Water/Dust Proof

Mobile Phone Manta TEL1703 Rugged w/Power Bank Dual Sim Shock/Water/Dust Proof

2.190,00 ден.   Спореди

Screen size: 1,77"
Resolution: 160x128
Dimming Zion (WxHxD): 52x120x17 mm
Weight: 166 g
Dual-SIM: Yes
Bluetooth: Yes
Camera: Yes
Memory card slot: MicroSD (Max 32 GB)
B...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 1,77"
Resolution: 160x128
Dimming Zion (WxHxD): 52x120x17 mm
Weight: 166 g
Dual-SIM: Yes
Bluetooth: Yes
Camera: Yes
Memory card slot: MicroSD (Max 32 GB)
Battery capacity: 5000 mAh
Supported GSM bands: 900/1800 MHz
FM Radio: Yes
Standby time: 720 h
Talk time: 10 h
Additional functions: function USB POWER BANK 5000 mAh
MP3 Player: Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка