Mobile Phone Manta MS1701N Dual Sim Black

Mobile Phone Manta MS1701N Dual Sim Black

  Спореди

Screen size: 1,77"
Dimmensions (WxHxD): 112x49x14 mm
Weight: 62g
Dual-SIM: Yes
Camera: Yes
Memory card slot: TF card
Battery capacity: 500 mAh
Supported GSM bands: 90/1800 ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 1,77"
Dimmensions (WxHxD): 112x49x14 mm
Weight: 62g
Dual-SIM: Yes
Camera: Yes
Memory card slot: TF card
Battery capacity: 500 mAh
Supported GSM bands: 90/1800 MHz
FM Radio: Yes
Additional functions: Torch
Multimedia support: YES

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка