Mobile Phone Beafon C200 Classic Line Dual Sim Black

Mobile Phone Beafon C200 Classic Line Dual Sim Black

2.190,00 ден.   Спореди

Technical details:
Type: Flip-phone
2G Network: GSM 850/900/1800/1900
Sim-type: DUAL SIM
Dimensions: 95 x 46.5 x 18 mm
Weight: 82 g
Displaysize: 1,77 “
Displaytype: TFT Dis...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.190,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical details:
Type: Flip-phone
2G Network: GSM 850/900/1800/1900
Sim-type: DUAL SIM
Dimensions: 95 x 46.5 x 18 mm
Weight: 82 g
Displaysize: 1,77 “
Displaytype: TFT Display, 65k colors
Card slot: Micro-SD up to 8 GB
Datatransfer: Bluetooth
Features: Radio, SMS, Bluetooth, Camera
Camera:QVGA
Stand-by: max. 120 h
Talk time: max. 180 h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка