Mini System Hi-Fi Sony CMT-SBT20 10W/Bluetooth

Mini System Hi-Fi Sony CMT-SBT20 10W/Bluetooth

6.990,00 ден.   Спореди

Speaker Driver Size: 8cm
Output Power: Total 12W
Dimensions (W x H x D): 17 x 13.3 x 22.2 cm
Weight: 1.3Kg
NFC: Yes(1)
USB: Yes (MP3)
CD: Yes
Frequency Range: 87.5 - 108.0 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.990,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speaker Driver Size: 8cm
Output Power: Total 12W
Dimensions (W x H x D): 17 x 13.3 x 22.2 cm
Weight: 1.3Kg
NFC: Yes(1)
USB: Yes (MP3)
CD: Yes
Frequency Range: 87.5 - 108.0 MHz [Step 50K]
Frequency Band: FM
Remote Control: RM-AMU212
Power Consumption: 24W
Power Consumption (Standby Mode): 0.2W
Power Consumption (Networked Standby Mode) – Terminals:
1.9W(Bluetooth) / 1.9W(all terminals and networks connected)
Standby Mode Activated: After 15 minutes
Networked Standby Mode Activated – Terminals:
After 15 minutes (Bluetooth)

Wireless Network(s) On/Off Switch:
1.Turn on the unit. 2.Press and hold || and | on the unit at the same time for 5 seconds. 3.After “BT OFF” (wireless BLUETOOTH signal is off) or “BTON” (wireless BLUETOOTH signal is on) appears, release the buttons.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка