Mini System Hi-Fi Samsung MM-E320

Mini System Hi-Fi Samsung MM-E320

5.490,00 ден.   Спореди

AMP
Channel - 2 Ch
RMS - 20W
PMPO - 220W
Front Speaker Power - 10W
Front Speaker Driver Size (Woofer, Tweeter) - 4.0"


Basic Feature
Disc Capacity - 1
Displa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMP
Channel - 2 Ch
RMS - 20W
PMPO - 220W
Front Speaker Power - 10W
Front Speaker Driver Size (Woofer, Tweeter) - 4.0"


Basic Feature
Disc Capacity - 1
Display - 2C-FLT (DC)
Repeat/Skip/Search - Yes / Yes / Yes
Timer/Clock/Sleep - Yes / Yes / Yes
MP3 Enhancer
Yes (EQ Mode)
Frequency Response
20Hz ~ 20KHz

More info:
http://www.samsung.com/levant/consumer/tv-audio-video/audio/audio/MM-E320/SQ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка