Mini System Hi-Fi LG CM1530

Mini System Hi-Fi LG CM1530

4.290,00 ден.   Спореди

CD MICRO HI-FI SYSTEM (10 WATTS)

CM1530
10 WATTS POWER OUTPUT (RMS)
PORTABLE IN (3.5MM)
AUTO EQ
USB 2.0

more info:
http://www.lg.com/au/home-audio/lg-CM1530/revie...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CD MICRO HI-FI SYSTEM (10 WATTS)

CM1530
10 WATTS POWER OUTPUT (RMS)
PORTABLE IN (3.5MM)
AUTO EQ
USB 2.0

more info:
http://www.lg.com/au/home-audio/lg-CM1530/reviews

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка