Mikrotalasna pecka VIVAX 20 L

Mikrotalasna pecka VIVAX 20 L

3.290,00 ден.   Спореди

Mikrotalasna pecka VIVAX 20 L , Mehanicka , 4 Programi , rotiracka , program za odmrznuvanje , 2000 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mikrotalasna pecka VIVAX 20 L , Mehanicka , 4 Programi , rotiracka , program za odmrznuvanje , 2000 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка