Mikro pecka samsung 82 MST ,Color Silver / Black ,Kapcitet 23 L , LCD Disply , Timer , , 1200 W , Odlozen sart  

4.990,00 ден.   Спореди

Шифра 64149 - Mikro pecka samsung 82 MST ,Color Silver / Black ,Kapcitet 23 L , LCD Disply , Timer , , 1200 W , Odlozen sart  


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64149 - Mikro pecka samsung 82 MST ,Color Silver / Black ,Kapcitet 23 L , LCD Disply , Timer , , 1200 W , Odlozen sart  

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка