Microsoft XBOX360 Kinect + Kinect Adventures (Гратис игра за Кинект)

Microsoft XBOX360 Kinect + Kinect Adventures (Гратис игра за Кинект)

9.500,00 ден.   Спореди

Microsoft XBOX360 Kinect сензор + Kinect Adventures (Гратис игра за Кинект)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microsoft XBOX360 Kinect сензор + Kinect Adventures (Гратис игра за Кинект)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка